Demirbaş ve Varlık Yönetimi

One Screen Demirbaş ve Varlık Yönetimi Çözümümüzde demirbaş ve varlıklarınızın kayıtlarını oluşturarak barkodlama yapabilirsiniz. Bu sayede barkodlu sistem ile anlık demirbaş takibi yapabilir ve barkodlu ürünlerinizin sayımını istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Ofis demişlarınızı, üretim tesisinizde ve depolarınızda bulunan ekipmanların tüm varlık sürecini yönetebilirsiniz.

Personelinize zimmetleme yapabilirsiniz. Demirbaşların servis, bakım, garanti planlamaları ile ilgili otomatik bildirimler alabilirsiniz. İlgili departmanlar demirbaşların bakım takvimine istinaden One Screen’den aldıkları bildirimler doğrultusunda onarım ve bakım planlamaları yapabilirler.

Demirbaş Etiketleme

Demirbaş Etiketleme

One Screen üzerinden demirbaşlara etiket tanımlayabilir, barkod yazıcılar ile etiket çıktıları alabilirsiniz. Böylece demirbaşları izleyebilir, kayıpların önüne geçebilirsiniz. Etiket formatını One Screen üzerinden belirleyerek, Barkod, Karekod ya da QR Kod kullanabilirsiniz.

Demirbaş Zimmetleme

Demirbaş Zimmetleme

One Screen Demirbaş ve Varlık Yönetimi ile demirbaşları çalışanlarınıza zimmetleyebilirsiniz. Çalışanlar arasında zimmet transferi gerçekleştirebilir, demirbaşın tüm hareket geçmişini takip edebilirsiniz. Zimmetleme hareketlerinde anlık demirbaş fotoğrafları ekleyebilir, demirbaşın fiziksel hareket geçmişini de izleyebilirsiniz.

Demirbaş Lokasyonları

Demirbaş Lokasyonları

One Screen üzerinden kimliğini oluşturduğunuz demirbaşlar konumlandırılabilir böylece bulunduğu lokasyonlara anlık olarak erişerek gereki tüm operasyonları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Demirbaş Kalibrasyonu Yönetimi

Demirbaş Kalibrasyonu Yönetimi

Ekipmanlarınızın kullanım ve bakım talimatlarını ekleyebilir, kalibrasyon ve bakım çizelgelerini oluşturabilirsiniz. Performansınızı ölçümlemek için tüm kalibrasyon süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Demirbaş Servis Bakımı

Demirbaş Servis Bakımı

One Screen üzerinden demirbaş özelinde garanti belgesi, garanti süresi, yetkili servisler, bakım periyotları tanımlayabilirsiniz. Demirbaş servis bakım tarihleri yaklaştığında bildirimler alabilir, tüm servis bakım sürecinin takibini yapabilirsiniz.

Demirbaş Onarım Takibi

Demirbaş Onarım Takibi

Demirbaşlar için yetkili servis tanımlamaları yapabilir, demirbaşların garanti sürelerini takip edebilirsiniz. Demirbaşın yetkili servise gönderimini, teslim alma aşamasını organize edebilir, demirbaşın yetkili servise gönderilme sebebini takip edebilir, mevcut hali ve teslimat sonrasındaki durumunu One Screen üzerinden karşılaştırabilirsiniz.

Günlük, Haftalık ve Aylık Bakımlar

Günlük, Haftalık ve Aylık Bakımlar

Demirbaşların günlük, haftalık ve aylık bakımlarını takip edebilir, gerekli bakım planlamalarını yapabilirsiniz.

Doğrulama Yönetimi

Doğrulama Yönetimi

Demirbaş doğrulama işlemlerinizi One Screen üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Doğrulama için kullanılan demirbaşları seçebilir, bu demirbaşlar ile diğer demirbaşların doğrulamasını yapabilirsiniz.

Hurda Demirbaş Yönetimi

Hurda Demirbaş Yönetimi

Kullanılamaz durumda olan demirbaşları hurdaya ayırabilirsiniz. Envanterinizdeki Hurda Demirbaş stoğunu görebilirsiniz. Hurda demirbaşların stoğunuzdan çıkışını ya da bertarafını yönetebilirsiniz.

Müşteri Demirbaşları Yönetimi

Müşteri Demirbaşları Yönetimi

Firmanızda müşteri demirbaşları bulunuyorsa, bu demirbaşları da One Screen üzerinden yönetebilirsiniz. Kendi envanterinizdeki demirbaşlara uyguladığınız tüm işlemleri müşteri demirbaşlarına da uygulayabilir bu kapsamda müşterilerinize rapor sunabilirsiniz.


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.