E-ticaret Çözümleri

Tüketici alışkanlıklarının dijital dönüşümü ile beraber pazarlama sektörü de dijitale evrildi. Böylece “E-ticaret” hepimizin hayatında öne çıkan dijital bir sektör oldu. E-ticaret, tüketiciler için satın almak istenilen ürünleri, firmalar için ise farklı lokasyonlardaki potansiyel müşterileri daha erişilebilir kılıyor. Firmalar, ürünlerini konum ve zaman farketmeden tüketicilere sunabiliyorlar.

Tüm E-ticaret operasyonlarınızı One Screen ile hızlı, kolay ve verimli şekilde yönetebilirsiniz. One Screen’in kullanımı kolay ekranları üzerinden hem websiteniz hem de Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi pazar yerlerindeki siparişlerinize erişebilir, gerekli operasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret Satışları

E-ticaret Satışları

Websiteniz üzerinden gelen tüm satışları, satış operasyonlarını, iletişim formlarını One Screen ile yönetebilirsiniz.

 

Pazar Yeri Satışları

Pazar Yeri Satışları

Bulunduğunuz tüm pazar yerleri ile entegre çalışan One Screen ile satışlarınızı ve satış operasyonlarınızı tek ekrandan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kargo Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

Anlaşmalı kargolarınızla entegre çalışan One Screen ile siparişlerinizi müşterilerinize kolayca ulaştırabilirsiniz.

 

Kampanya Yönetimi

Kampanya Yönetimi

Çok çeşitli kampanyalar, kuponlar, özel gün indirimleri, kişiye özel indirim kodları oluşturabilirsiniz.

 

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Ürün stoklarınızı anlık olarak takip edebilir, stok alarmı sayesinde azalan stoklarınıza müdahale edebilirsiniz. Ülke, şehir ve çeşitli bölge tanımlamalarına göre stoklar belirleyebilirsiniz.

 

Ödeme Entegrasyonları

Ödeme Entegrasyonları

Müşterilerinize İyzico / PayU / BKM Express / Masterpass gibi ödeme sağlayıcılar ve Sanal POS entegrasyonu kapsamında Havale/EFT, Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

 

Satış Bölgesi

Satış Bölgesi

Websitenizi ziyaret eden kullanıcılara sipariş vermek istedikleri bölgeye ürünler, kampanyalar ve özel teslimat zamanlamaları gösterebilirsiniz.

 

Dağıtım Aracı

Dağıtım Aracı

Kendi araçlarınız ile dağıtımı yapılacak siparişleri yönetebilir, aracınızın kapasitesine göre doluluk oranını hesaplayabilir, dağıtım rotası belirleyebilirsiniz.

 

Kurye Yönetimi

Kurye Yönetimi

Kurye ile dağıtımı yapılacak siparişlerinizi yönetebilir, kurye bildirimine istinaden siparişinizin durumunu yolda, teslim edildi olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Raporlama

Raporlama

One Screen üzerinden satış, satış operasyonu, kampanyalar ile ilgili çeşitli raporlar alabilirsiniz.

 


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.