İntranet

One Screen İntranet Portalı, çalışanlarınızın merkezi noktada buluşabileceği güvenli, web tabanlı, şirket içi iletişim ortamıdır. Çalışanlarınız, İntranet Portalı üzerinden etkileşim sağlayabilir, şirkete ait haber ve duyurulara erişebilir, iş yönetimi kapsamında dosya paylaşımı yapabilirler.

One Screen İntranet Portalı, firmanız için özelleştirilebilir. Çalışanlarınız, kurumsal kimliğinize göre özelleştirilmiş ekranlara erişebilir ve One Screen’in kullanıcı dostu arayüzleri ile verimli şekilde çalışabilirler.
One Screen İntranet Portalı ile şirket içi iletişimi güçlendirebilir, çalışanlarınızın birbirleriyle erişimini kolaylaştırabilir ve iş yönetimindeki verimi artırabilirsiniz.

Duyurular

Duyurular

İntranet üzerinden firmanızla ilgili önemli duyuruları çalışanlarınıza aktarabilirsiniz.

 

Haberler

Haberler

Çalışanlarınız İnternet üzerinden güncel haberlerin listesine erişebilirler.

 

Anketler

Anketler

Çalışanlarınıza detaylı bir çok anket sunabilirsiniz. Dilerseniz tek soruluk anketler düzenleyerek çalışanlarınızdan hızlıca geri bildirim alabilirsiniz.

 

Doğum Günü Listesi ve Kutlama

Doğum Günü Listesi ve Kutlama

Çalışanlarınızın doğum günü tarihlerini İntranet ile takip edebilirsiniz. İntranet üzerinden çalışanlarınızın doğum gününde otomatik olarak bir kutlama mesajı yayınlanabilir. Bu mesaj ayrıca ilgili çalışanlara e-posta yoluyla da iletilir.

 

Fotoğraf ve Video Galerileri

Fotoğraf ve Video Galerileri

Fotoğraf ve Video içerikler yükleyebileceğiniz albümler oluşturabilirsiniz. Çalışanlarınız yetki ve bölgelerine göre erişimlerine açık albümleri görebilirler. Fotoğraf ve videolara yorumlar ekleyebilirler. Her çalışanın kendi içerik paylaşımlarının yer aldığı bir profil sayfası bulunur.

 

Dosya Paylaşımı

Dosya Paylaşımı

Klasör yapısı belirleyebilir, departmanlara özel klasörler oluşturabilirsiniz. Dosyalara ve klasörler yetki gruplarına göre erişim yetkisi tanımlayabilirsiniz. Çalışanlarınız dosyaları ön izleyebilir ve bilgisayarına kaydedebilirler

 

Eğitim Planlama

Eğitim Planlama

Çalışanlarınız için eğitim takvimi planlayabilirsiniz. Çalışanlarınıza eğitim ile ilgili testler yapabilir, test sonucuna göre değerlendirme bildirimleri iletebilirsiniz.

 

İzin Yönetimi

İzin Yönetimi

Çalışanlarınız, izin haklarına erişebilir ve izin talebinde bulunabilirler. Takvim üzerinden tüm ekibin izin planlarını görüntülenip izin kullanımlarını planlayabilirsiniz.

 

Satın Alma Yönetimi

Satın Alma Yönetimi

Firmanızın tüm satın alma süreçlerini One Screen İntranet Portalı üzerinden yönetebilirsiniz. Çalışanlarınız sistem üzerinden satın alma talebi girebilirler.

 

Destek Yönetimi

Destek Yönetimi

Çalışanlarınız ilgili birimlere İntranet Portalı üzerinden destek talebi açılabilir, taleplerinin tamamlanma durumuna dair otomatik mail bildirimleri alabilirler.

 

Toplantı Odaları ve Notları Yönetimi

Toplantı Odaları ve Notları Yönetimi

İntranet üzerinden toplantı odalarınızı yönetebilirsiniz. Çalışanlarınız toplantı odaları için rezervasyon yaptırabilirler ya da doluluk durumunu izleyebilirler. Toplantı notları da İntranet Portalı üzerinde tutulabilir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genel ya da departman özelinde Sıkça Sorulan Soruları belirleyebilir, İntranet üzerinden cevapları çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Yetkilendirme

Yetkilendirme

Portalda yer alan detaylı yetkilendirmeler sayesinde, çalışanlarınız yetkileri çerçevesinde erişim hakkı bulunan içeriklere ve bilgilere erişebilirler.

 

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

One Screen İntranet Portalı hem iOS hem de Android platformları için mobil uygulama olarak da yayınlanabilir.

 

İstatistikler

İstatistikler

Çalışanlarınızın İntranet kullanımları ile kullanım sıklığı kullanım oranları gibi detaylı istatistiklere erişebilirsiniz.

 

Bildirim Sistemi

Bildirim Sistemi

İntranet ile ilgili tüm gelişmeler, özet bir e-posta içeriğinde günlük olarak çalışanlarınıza aktarılabilir. Böylece tüm çalışanlarınız İntranet Portalında gerçekleşen gelişmelerden haberdar olur ve ilgilendikleri içeriklere erişebilirler. Çalışanlar, kendileri ile ilgili bildirimler de alabilirler.

 

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli

Portalın yönetimi için, sadece ilgili kişilerin erişebileceği bir yönetim paneli ekranı bulunmaktadır. Yetkili kişiler bu yönetim paneli üzerinden İntranet ile ilgili içerikleri güncelleyebilirler, yeni içerik ekleyebilirler ve çalışanlardan gelen mesajlara erişebilirler.

 

Servis Güzergahı

Servis Güzergahı

Çalışanlar, lokasyonlarına göre servis güzergahlarına erişebilirler.

 

Kurumsal Takvim

Kurumsal Takvim

One Screen İntranet Portalı üzerinden kurumsal etkinlik takviminizi yayınlayabilirsin. Çalışanlarınız, şirket içi etkinlikleri, kutlama ve diğer organizasyonları takvim üzerinden görüntüleyebilirler.

 


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.