Proje Yönetimi

Project Management ve Türkçe karşılığıyla Proje Yönetimi, iş süreçlerinin planlanması ve izlenmesi için kullanılmaktadır.
One Screen Proje Yönetimi Yazılımı ile projelerinizi, proje kapsamında yapılacak çalışmaları, çalışanlarınızın iş planlarını etkili ve verimli şekilde yönetebilirsiniz. Proje takımları oluşturabilir, yapılacak çalışmalarla ilgili önceliklendirmeler planlayabilirsiniz.
Ekibiniz tek ekranda buluşabilir, birbirlerine iş atayabilir, birbirleriyle dosya veya doküman paylaşabilir, görevlerini organize edebilirler.
Ekibinizin iş akışına istinaden gerçek zamanlı bildirimlerle projelerin durumu ile ilgili güncel bilgilere erişebilirsiniz. Müşterilerinizi proje durumları ile ilgili kolaylıkla bilgilendirebilirsiniz.
One Screen Proje Yönetimi Yazılımı ile ekibinizi ve zamanınızı yönetirken en önemli noktalara odaklanarak iş yönetimi kalitesini artırabilirsiniz.

Proje Takvimi Yönetimi

Proje Takvimi Yönetimi

Proje takvimi oluşturabilir, çalışmaları bu takvime göre organize edebilirsiniz.

 

Proje Maliyeti

Proje Maliyeti

Proje başlangıcında, proje kapsamı ve kapsama istinaden ihtiyaç duyulacak zamana göre maliyet planlaması yapabilir, proje devam ederken çalışmalar için gerçekleşen zamanı anlık olarak takip edebilirsiniz. Proje sonunda, başlangıçta belirlenen tahmini proje zamanlaması ile gerçekleşen zamanı ölçümleyerek proje kârlılığını analiz edebilirsiniz.

 

Proje Takımı

Proje Takımı

Proje takımları ve takımlara sorumlu kişiler atayabilirsiniz. Projeye ait tüm bilgi ve planlamalara yalnızca proje takımındaki kullanıcılar erişebilirler.

 

Proje Görevleri

Proje Görevleri

Proje görevlerinin durumunu takip edebilirsiniz. Ekibiniz önceliklendirmeler sayesinde önemli görevlere odaklanabilirler.

 

Proje Malzeme Listesi

Proje Malzeme Listesi

Proje kapsamında kullanılacak malzemelerin listesini oluşturabilir, One Screen’e toplu malzeme girişi yapabilirsiniz. Projeleriniz için sarf malzemeler ekleyebilir, gerekli sarf miktarları belirleyebilirsiniz.

 

Harcanan Zaman Takibi

Harcanan Zaman Takibi

Çalışanlarınız, proje kapsamında yapılacak çalışmalar ve görevler için tahmini süre ve çalışmalar tamamlandıktan sonra harcanan zaman girişi yapabilirler.

 

Gantt Şeması

Gantt Şeması

Gantt Şeması ile tüm proje yapılacaklarının ilerleyişine görsel olarak da erişebilirsiniz. Çalışanlarınız, Gantt Şeması üzerinden görevlerini, görevlerinin başlangıç ve bitiş sürelerini takip edebilir, yeni işleri için planlama yapabilirler.

 

Proje Saha Yönetimi

Proje Saha Yönetimi

Tek ekrandan sahadaki projelerinizi ve saha ekibinizi yönetebilirsiniz. Sahadaki projeleriniz için lokasyonlar ekleyebilir, proje verilerini lokasyon özelinde takip edebilirsiniz.

 

Proje Grupları

Proje Grupları

Projelerinizi, gruplara ayırabilirsiniz. Gruplar, projelerinizi kategorize etmenizi sağlayacaktır. Böylece projeleri kendi kategorilerine göre takip edebilirsiniz.

 


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.