Fulfillment, Depolama ve Dağıtım Yönetimi

Fulfillment yazılımları ile sipariş alma aşamasından başlayan ve siparişin tüketiciye teslim edilmesine kadar olan tüm süreç anlık olarak yönetilebilir.

One Screen ile Fulfillment Hizmet sunduğunuz müşterilerinizi, müşterilerinizin siparişlerini, stoklarını, sipariş dağıtım operasyonlarını tek ekrandan yönetmenizi sağlıyoruz. One Screen Yazılım Çözümü ile tüm operasyonel süreçlerinizin koordineli olarak yürütüldüğü, tek ekrandan tüm hizmetlerinizi yönetebildiğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz.

One Screen Yazılım Çözümü ile müşterilerinize verimli ve kolay bir şekilde Fulfillment Hizmet sunabilirsiniz. Operasyonlarınızda kazanacağınız verimlilikle beraber mevcut kaynaklarınızla daha fazla sayıda müşteriye hizmet sunabilirsiniz.

Depolama

Depolama

Müşterileriniz özelinde depolama yaparak, depo stoklarını anlık olarak görüntüleyebilir, ürünlerin raf adreslemelerini müşteri özelinde yapabilirsiniz. Müşteri depoları ve rafları özelinde sayım gerçekleştirebilirsiniz.

Deponuzdaki ürünleri müşteri seviyesinde stok kırılımında görebilirsiniz. Müşteri bazında sanal depo açma ihtiyacı duymadan One Screen’inin özellikleri sayesinde aynı depo içerisinde birden fazla müşterinizin ürünlerini depolayabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Tüm operasyonel süreç, sipariş ile başlar. Müşterilerinizin satış noktalarından gelen siparişleri, One Screen’de sipariş ekranınıza düşer. Siparişte yer alan ürünlerin toplanması, paketlenmesi, kargolanması veya dağıtıma çıkarılması ile operasyon süreci devam eder.

Sipariş Yönetimi

Toplama ve Ayrıştırma

Siparişe istinaden One Screen, müşterilerin depolanmış ve raflanmış ürünlerinden bir toplama listesi oluşturur. Toplama listesi kapsamında ürünler toplanır ve paketleme operasyonu başlatılabilir.

Toplama sonrası ürünler sipariş bazında hücresel sistemle ayrıştırılabilir. İsterseniz “Toplarken Ayrıştırma” özelliğiyle toplama ve ayrıştırma operasyonunu birleştirebilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Paketleme

Toplama ve ayrıştırma sonrasında ürünler, sipariş bazında One Screen ekranlarında paketlenir. Paketleme ekranında, paketlenen ürünlerin adı, barkodu, seri numarası, miktarı ve hangi sipariş kapsamında paketlendiği gibi detay bilgilere anlık olarak erişilebilir.

Siparişler kargo veya dağıtıma hazır hale getirilir.

Gönderim

Gönderim

One Screen kargo firmaları ile entegre şekilde çalışabilmektedir. Sipariş gönderimini kargo aracılığı ile yapan müşterileriniz için kargo takip etiketini One Screen üzerinden çıktı halinde alabilir ve kargoya sipariş teslimi yapabilirsiniz.

Dağıtım

Dağıtım

Dağıtım araçları ile teslim edilecek siparişler için ise gönderim bölgesine göre siparişin hangi araca yükleneceği, araç kapasitesinin yeterliliği gibi süreçleri One Screen ekranlarından planlayabilir ve siparişi araca yükleyebilirsiniz.

İade ve Değişim Operasyonu

İade ve Değişim Operasyonu

İade ve değişim talepleri çerçevesinde siparişin iade alınması, stok güncellemesi, yeniden depolanması, raflanması operasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Değişim siparişleri için yeniden gönderim için toplama, paketleme ve dağıtım operasyonlarını yürütebilirsiniz.

Mobil Kullanım

Mobil Kullanım

One Screen mobil uygulaması üzerinden tüm operasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Android tabanlı el terminalleri ve akıllı telefonlarla mobil uygulamamız üzerinden operasyonlarınızı yönetebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri entegrasyonları sayesinde müşterilerinizin pazaryerlerinden aldıkları siparişler otomatik olarak One Screen’e aktarılır. Tüm sevkiyat süreci One Screen üzerinde yönetilebilir.

Hizmet Ücretlendirmeleri

Müşterilere sunduğunuz depolama ve sevkiyat süreçleri ile ilgili hizmet ücretlendirmenizi One Screen üzerinden yapabilirsiniz. Aylık olarak “Hangi müşteriye hangi seviyede hizmet sunuldu?” ve “Müşteri bazında aylık hizmet bedeli ne kadar?” sorularına cevap bulabilirsiniz.

Raporlama

İş verimini artırmaya yönelik detaylı raporlar alabilirsiniz. One Screen üzerinden müşterileriniz özelinde çeşitli raporlara erişebilir, raporlamaları müşterilerinizle paylaşarak başarılı iş yönetimi sürecinizi rapor üzerinden müşterilerinize aktarabilirsiniz.


Bize Ulaşın

İhtiyaçlarınız çerçevesinde One Screen ile süreçlerinizi nasıl yöneteceğinizi online bir demo toplantısında sizlere aktarabiliriz.

  • MES - Üretim Yönetimi

  • WMS - Depo / Sevkiyat Yönetimi

  • CRM - Satış Yönetimi

  • Satın Alma Yönetimi

  • Proje Yönetimi

  • Kalite Yönetimi

  • Ön Muhasebe

  • İnsan Kaynakları

  • E-ticaret Portalı

  • İntranet Portalı

Form başarıyla gönderildi. En kısa zamanda sizlerle iletişime geçeceğiz.